Produkty
Kontakt


ENVICOMP s.r.o.
Hrnčíře 969
584 01 Ledeč nad Sázavou

tel.: +420 569 729 610
e-mail: envicomp@envicomp.cz

O nás

Firma Envicomp, s.r.o. vznikla v roce 1993 jako společnost s ručením omezeným, se zaměřením na obor čerpací a filtrační techniky pro průmyslové použití. Jako obchodní firma začala dovážet čerpadla a filtry od renomovaných světových výrobců a prodávat je v České a Slovenské republice.
Od počátku poskytovala ke všem dodaným výrobkům komplexní servis, včetně okamžitého dodání náhradních dílů ze skladu v Ledči nad Sázavou.V průběhu doby byl program společnosti přizpůsobován požadavkům zákazníků a situaci na trhu.


Současný sortiment tvoří:

  • Čerpadla s magnetickou spojkou
  • Membránová čerpadla s pneupohonem
  • Dávkovací čerpadla
  • Sudová čerpadla
  • Filtrační zařízení pro filtraci kapalin
  • Plastové nádoby a příslušenství
  • Zakázková výroba

Zakázková výroba

dle předané dokumentace, zejména pro zahraniční zákazníky, tvoří podstatnou část aktivit společnosti Envicomp s.r.o.. Tato výroba zahrnuje dodávky různých dílců vyráběných z uhlíkové oceli, nerezu nebo z plastů. Kromě běžně používaných technologií jako je obrábění, svařování a tváření, zajišťujeme i technologie tepelných úprav materiálu a požadované povrchové úpravy. V průběhu let jsme získali jméno spolehlivého dodavatele dílců pro kompletaci a montáž zařízení u renomovaných světových firem.

Od 06/2006 byl zaveden systém řízení jakosti EN ISO 9001:2001

Dceřinná společnost

V roce 2000 byla založena dceřinná společnost Envi Slovakia, s.r.o. se sídlem ve Zlatých Moravcích s působností na trhu Slovenské republiky. Sortiment firmy Envi Slovakia, s.r.o. zahrnuje rovněž čerpadla a filtrační techniku v rozsahu obdobném jako nabízí Envicomp, s.r.o.

Envi Slovakia, s.r.o.
Společnost s ručením omezeným
Zapsaná u Okresního soudu v Nitře
IČO: 36536873, DIČ: 36536873/629

Sídlo společnosti: Priemyselná 9, 953 01 Zlaté Moravce, Slovenská republika