Nádrže na dešťovou vodu 30. 8. 2018

V posledních několika letech zažíváme čím dál delší období sucha. Tento problém se týká hlavně užitkové vody, které je potom nedostatek. Užitková voda není vhodná pro konzumaci nebo vaření, ale je možné jí využít například pro mytí, zalévání nebo jako splachovací vodu do WC. Využitím užitkové vody může domácnost dosáhnout výrazné úspory za vodné.asdf

 
Řešení nedostatku užitkové vody jsou v podstatě dvě. Prvním je pořídit si vlastní studnu. Toto řešení je však administrativně a finančně nákladnější.
 
Druhým řešením je záchyt dešťové vody, která by jinak odtekla do kanalizace. Záchyt dešťové vody je tím výhodnější, čím větší je záchytná plocha srážek ve většině případů povrch střechy domu.
 
Proto nově nabízíme jak samotné nádrže na sběr dešťové vody, tak i kompletní řešení záchytu a to až do objemu 12,4 m3. Nádrže na dešťovou vodu jsou po instalaci na své místo prakticky bezúdržbové.
 
Kompletní sady pro záchyt dešťové vody se skládají z filtračních částí, plastového zásobníku na dešťovku, usazovacích sekcí a čerpací techniky.
 
Více o nádržích na dešťovou vodu.