Corode - vertikální čerpadla 29. 9. 2020

Změna managementu ve firmě Corode přinasla své ovoce. Webové stránky byly v hrozném stavu a nedalo se na nich kloudně nic najít a nic zjistit. Nyní jsou webovky hodny 21. století.

Usilovně se však pracuje i v technickém oddělení a během léta prosákla informace o rozšíření portfólia vertikálních čerpadel a vyšší modely s 5,5kW a 7,5kW motorem. Nezůstalo jen u slov a nyní můžeme s radostí odprezentovat horkou novinku ve vertikálních čerpadlech.

Vertikální čerpadlo se 7,5kW je objemově nejsilnější čerpadlo o výkonu až 104m3/hod  a výtlačnou výškou max. 29m. Vyrábět se sériově bude jen z PP s templotní odolností do 75°C, ale i tak je to posun správným směrem. Také se trochu zvětšila sací noha (o 70mm). Jeho menší bráška s motorem 5,5kW je schopný se pohybovat v objemovovém rozmezí do 75m3/hod  a výtlačnou výškou max. 27m. Vyrábět se sériově bude jen z PP s templotní odolností do 75°C.Vnitřní smáčené uspořádání zůstává stejné u obou čerpadel, takže jednoduchost a spolehlivost vertikálních čerpadel není ohrožena.

více informací na https://www.envicomp.cz/vertikalni-cerpadla-corode