Envicomp

Filtrační zařízení CORODE

Filtrační zařízení pro všechny druhy pokovovacích lázní, včetně chromovacích, lázní pro pokovování vzácnými kovy atd. Speciální filtrační zařízení pro bezproudý nikl - do 90°C.

Výkon: od 1m3/ hod. do 50m3/ hod.
Materiál: PP, PVDF

Filtrační zařízení jsou vybavena bezucpávkovými čerpadly s magnetickou spojkou nebo čerpadly ucpávkovými (dle typu filtrované lázně) v materiálovém provedení PP, PVDF. Velká filtrační plocha zaručuje dlouhé intervaly mezi výměnami filtračního média. Vyloučen kontakt filtrované látky s kovovými materiály. Vysoká chemická a mechanická odolnost do 75 °C.
Filtrační zařízení pro bezproudý nikl do 90 °C, chromovací lázně a vzácné kovy. Součástí dodávky je náplň filtračního media, odvzdušňovací ventil, manometr (kromě velikostí CF01 a CF02).
 

Zvláštní příslušenství:

  • Ochrana proti chodu na sucho
  • Naplavovací nádrž aktivního uhlí

Filtrační materiály:

  • vinuté svíčky - velikost 5“, 10“, 20“ s návinem 1 um až 50 um. Materiály: PP, polyester, ve speciálním provedení s náplní aktivního uhlí.
  • desky - filtrační materiál papír (tenký 85 g/m2, silný 360 g/m2) nebo PP tkanina, kterou je možno po vymytí použít opakovaně. K dispozici je i filtrační papír a obsahem aktivního uhlí.
  • sáčky - materiál PP, provedení šité i svařované, pórovitost od 1 µm do 100 µm.