SUPER T PUMP

V případě dotazu nás
neváhejte kontaktovat
E-mail envicomp@envicomp.cz
Telefon +420 569 729 610
zadat poptávku

Samonasávací čerpadlo SUPER T může být instalováno vysoko a v suchu nad hladinou kapaliny, přičemž automaticky odstraňuje vzduch ze sacího potrubí a naplňuje komoru čerpadla kapalinou. Pro prvotní spuštění je nutné zaplavení části komory čerpadla. Tato čerpadla jsou navržena tak, aby sama rychle a efektivně nasála a mohla pokračovat v provozu, i v případech kdy je na určtou dobu přerušena dodávka kapaliny. Díky velké olejové náplni která chladí ložiska a ucpávku nehrozí u těchto čerpadel poškození chodem na sucho. SUPER T čerpadla lze pohánět buď klínovým řemenem anebo napřímo motorem. 

 

Charakteristiky:

Průtokmax             215 l/sek

Výtlakmax              40m

Nečistotymax         76mm

Materiál                Litina; CD4MCU; nerez

Systém řízení pevných látek Eradicator
Systém Eradicator je vybaven agresivní samočisticí opotřebitelnou deskou s řadou zářezů a drážek a patentovaným "zubem", který pomáhá rozbíjet vláknité materiály tak aby prošly přes čerpadlo, aniž by to mělo vliv na výkon nebo přerušení provozu. Speciální zadní kryt navíc obsahuje patentovaný inspekční kryt, který lze v případě potřeby kontroly oběžného kola snadno sejmout. Inovativní konstrukce výrazně omezuje problematické ucpávání a nákladné prostoje. 

Technologie redukce pevných částic Eradicator Plus
Eradicator Plus byl navržen pro nejextrémnější aplikace, jako jsou; kapaliny obsahující pytle na odpadky, utěrky, hlavy mopů, vlasy, vedlejší průmyslové produkty a zemědělské odpady. Kromě toho je Eradicator Plus ideální v případech, kdy je vyžadováno řezání a trhání organických pevných látek vstupujících do čerpadla. Modely Eradicator Plus jsou vybaveny snadno odnímatelným lehkým inspekčním krytem, mimořádně silnou opotřebitelnou deskou G-R Hard Iron, vylepšenou nerezovou ocelí a nosnou hřídelí.